Nusibodo bespalviai drabužiai spintoje ar norite susikurti išskirtinį interjerą? Tačiau nesinori niekur eiti ir gaišti savo brangaus laiko parduotuvėse? Susikurk unikalų meno kūrinį namuose pats ir stebink aplinkinius! Būk savo asmeniniu dizaineriu.  

Tapyba naudinga įvairaus amžiaus žmonėms – nuo mažiausio iki senyvo amžiaus.  Meninė veikla  sudaro sąlygas suteikti formą neįvardytiems, nesuvoktiems jausmams ir išgyvenimams.  Jaučiamas malonumas, todėl pasiryžimas įsitraukti į šią veiklą kelia pasitenkinimą ir pasididžiavimą savimi, pergalės jausmus. Tapant kiekvienas visokeriopai prisideda prie pasaulio kūrimo.

Tapybos užsiėmimų tikslai:

-Lavinama smulkioji motorika

-Tobulėja kūrybinis potencialas

-Teigiamai veikiama nuotaika (proceso metu smegenyse išsiskiria laimės hormonas)

– Gaunami nauji potyriai, atradimai

-Ugdomas dvasinis pasaulis, požiūrį į gyvenimą, intelektą, meninį ir estetinį skonį.

Jeigu bandytume apibūdinti kas yra šiuolaikinis siuvinėjimas, tai tikriausiai būtų sunku atrasti vieną tikslų apibrėžimą. Tai siuvinėjimas aprėpiantis daugybę įvairių technikų, kurias kombinuoja tarpusavyje ir išgauna netradicinius siuvinėjimo dizainus. Galime apjungti klasiką su abstrakcija, arba etninius motyvus su realistinę grafiką. Čia neegzistuoja taisykles arba kūrybiniai apribojimai. Kalbant apie tradicinius siuvinėjimus, kurie turi savo atlikimo technologijas, taisykles bei senovines tradicijas kuriu laikomasi nuo šių technikų atsiradimo, tai šiuo atveju turėtume laikytis šių nusistatymų. Tačiau vėlgi, niekas nenubaus už tai, kad sulaužėte tradicinio siuvinėjimo taisykles, ir sugalvojote kažką savo, bei apjungėte iš pirmo žvilgsnio nesujungiamus dalykus. Taip gimsta individualumas ir jūsų išskirtinis kūrybinis bruožas. 

Siuvinėjimo mokymų dalies metu jūs išmoksite:

-Laužyti standartus

-Dirbti su skirtingomis technikomis ir derinti jas tarpusavyje

-Lavinti kūrybinę fantaziją

Mūsų mokymuose susipažinsite su įkvepiančiais objektais, sužinosite apie priemones tapybai ant audinio, konceptualizaciją, spalvų paletės pasirinkimą, matysite pagrindinius tapybos technikos pagrindus, įvairias siuvinėjimo techniks, papasakosime apie kūrinio priežiūrą. 

Tai yra neįkainojama investicija į save!

Jūsų Valerija Fic Brasė ir Agnė Andrušienė

Pamoka nr. 1 Pamoka nr. 2 Pamoka nr. 3 Pamoka nr. 4 Pamoka nr. 5 Pamoka nr. 6 Pamoka nr. 7