Realistinis siuvinėjimas

Realistinis siuvinėjimas – tai tarsi grafinis piešimas adata skirtingų storių bei faktūrų siūlais. Jis leidžia perteikti neįtikėtinai realistišką žmogaus arba gyvūno portretą bei įvairių daiktų interpretacijas. Šis siuvinėjimas patiks tam, kas neabejingas minimalistiniam stiliui bei dirbančiam mados industrijoje ir kuriančiam pret-a-porter kolekcijas. Taip pat šie mokymai idealiai tinka tiems, kurie laisvalaikiu užsiima rankdarbiais ir nori praplėsti savo kūrybos ir proto ribas!

Kai norisi paprastą drabužį padaryti išskirtiniu, bet tuo pačiu likti prie minimalizmo. Realistinis siuvinėjimas yra labai stilingas drabužio dekoravimo būdas, nereikalaujantis daug laiko bei finansinių išteklių. O didžiausias šios technikos privalumas tame, jog tinka tiek pradedantiesiems, kuriem neteko siuvinėti, ir tiems, kurie siuvinėjimu užsiima ne pirmus metus.

Nuo šiol šį kursą papildys išskirtinė galimybė susipažinti su dirbtinio intelekto (AI) generuojamais paveikslėliais, ir pamiršti galvos skausmą kuriant projektą arba rizikuojant pažeisti autorines teises ir rinktis paveikslėlį internete. Išmokite kurti išskirtines ir unikalias iliustracijas taisiklingai formuluojant užklausas (promt) dirbtiniam intelektui.

Mokymų metu bus parodyta, kaip susikurti paskyrą Midjourney ir pradėti kurti. Kaip formuluoti promtus ir kokie tipsai egzistuoja norint dar tikslesnės užklausos suformulavimo. Kiekvienas dalyvis su lektoriaus pagalba susikurs savo paveikslėlį, kurį vėliau išsiuvinės.

Po kurso visiems dalyviams bus suteikta ir online paskaitos apie darbą su Midjourney prieiga.

Mokymų metu dalyviai taip pat išmoks ir gebės:

Mokymų trukmė: 2 dienos po 7 – 8 valandas. Pradžia 10 val. / Pabaiga 17-18 val.

Atsiskaitymas: Perkant ne pilną bilietą, likusi suma mokama grynais arba bankiniu pavedimu pirmą mokymų dieną.

Su savimi nieko turėti nereikia. Mokymų metu visos reikalingos medžiagos bus suteiktos. Kiekvienas dalyvis išeis su pilnai užbaigtu darbu.

Mokymų kaina: 220Eur (Viskas įskaičiuota)

Avansas registracijai BŪTINAS – 50 Eur (nėra gražinamas jeigu nedalyvaujate)

ARTIMIAUSIOS MOKYMŲ DATOS

Klaipėda 

Vilnius