Or log in to access your purchased courses

Tvido audimo video mokymai

Tvidas tapo populiarus visiems žinomos mados ikonos – Coco Chanel dėka. Šiandien jis priskiriamas prie klasikinių, laikui nepavaldžių audinių, kurie suteikia įvaizdžiui rafinuotumo ir prabangos.
Baimių ir abėjonių kelia staklių dydis. Negi dabar reikės atskiro kambario naujam hobiui? Tikrai ne. Mums tinkačios staklės beveik neužima vienos, o joms užtenka net ir virtuvinio stalo, jeigu namuose neturite pakankamai vietos. Per dieną galima išausti net 2 šalikus! Net 3 audinius rankinukui pasiūtyi! Galiu lažintis, kad nei viena mezgėja ar nerėja net negalėjo apie tai pasvajoti! Tai lengva, greita, ir minimizuoja gamybos laiką, o tai reiškia, kad suteikia jums galimybę taupyti laiką ir daugiau uždirbti!

Egzistuoja mitas, kad tvidą austi labai sudėtinga, tačiau tai nėra visiška tiesa. Tvido audime labai svarbu žinoti niuansus, kurie įtakoja darbo rezultatą.

-Kaip kombinuoti siūlus (Kombinuoti galima ne visus)
-Kokią siūlų sudėtį rinktis ir kokią sudėtį galima kombinuoti tarpusavyje?
-Kokius siūlus rinktis ir kaip patikrinti kokybę?
-Kaip savarankiškai suplanuoti raštą ir paruošti schemą?
-Kaip pradėti ir užbaigti gaminį?
-Ką galima pagaminti iš tvido ir kokių staklių reikia?
-Kaip teisingai surinkti stakles?

Mokymų metu mes aptarsime viską, ką reikia žinoti norint austi tvidą, ir išausime net 2 gaminius:

1. Lygios tekstūros vilnonį šaliką
2. Išskirtinės tekstūros ir rašto tvido pavyzdį, iš kurio galėsite pasigaminti kažką gražaus sau.

Mokymų prieiga suteikiama neribotą laiką. Mokymus rasite savo asmeninėje paskyroje, skiltyje Kursai.
Taip pat bus priskirtas konsultacijų chatas, kuriame darbo eigoje galėsite užduoti klausimus ir dalintis rezultatais su kitais dalyviais.
Papildomai savo mokymų paskyroje rasite nuorodą kur pigiausiai įsigyti geriausias stakles ir kur pirkti siūlus. Chate nuolat bus įkeliami įdomių tekstūrų siūlai su nuorodomis.

Kur įsigyti stakles ir siūlus?

Teko išnaršyti daugybę puslapių, konsultuotis su audimo profesionalais ieškant tų idealių buitinių staklių. Atradus tinkamas stakles ieškojau geriausios kainos ir pristatymo į Lietuvą varianto. Mano rekomendacija būtų įsigyti stakles ČIA: https://www.wallmonte.de/p/ashford-rigid-heddle-webrahmen – Pigesnis variantas, nesusilanksto ir neturi krepšio. 60cm pilnai užtenka, tačiau galite imti ir didesnes.

Truputi brangesnės, tokios, kaip mano: https://www.wallmonte.de/p/ashford-webrahmen-knitter-s-loom-mit-tasche-und-2-webblatthalter – Skirtumas tik tame, kad jos kompaktiškai susilanksto, ir turi transportavimo ir laikymo krepšį.

Šias stakles galima įsigyti ir Lietuvoje, tačiau permokėsit, ir laukti reikės tiek pat, kiek iš Vokietijos, nes jie dirba išankstinio užsakymo principu ir nuolaidų netaiko. Tad nuoširdžiai rekomenduoju stakles įsigyti aukščiau minėtame puslaoyje, su greitu, ir ne itin brangiu pristatymu kurjeriu.

Siūlus paprastai perku https://saulessiulas.lt/ , tačiau tenka rasti ir Ali Express dideles rites labai įdomių faktūrų siūlų. Tačiau paieškos būna ne visada sėkmingos. Itin vertais dėmesio perliukais dalinsiuosi konsultacijų chate.

Konsultacijų chatą rasite pamokoje „Įvadas”

Iš antro audinio, kurį išausite po šaliko, labai rekomenduoju pasisiūti rankinuką! Net jeigui nemokate naudotis siuvimo mašina, labai lengvai pasisiūsite rankomis ir tai bus unikalus gaminys 100% pagamintas jūsų rankomis pradedant audiniu, baigiant finaliniu gaminiu!

Tik šio kurso dalyviams suteiksime 50% nuolaidą tvidinio rankinuko siuvimo mokymams su kodu TVIDAS50

Lessons

Staklių paruošimas ir siūlo ištempimas

Length: 23 minutesAuthor: Valerija FicComplexity: Easy

LABAI SVARBU! Po siūlų ištempimo, kuomet imame atskirinėti gijas, video paminėjau, kad atskiriame tą siūlą kuris yra kairiau, ir praveriame kabliuku per mažesnę skylutę, tačiau klaidingai įvardyjau puses kelis kartus. Praveriame tą, kuris yra dešiniau. Tai matosi video, tad atkreipkite į tai dėmėsį.

Įkvėpimas ir pasiruošimas kitai pamokai

Length: 10 minutesAuthor: Valerija FicComplexity: Easy

Kodėl aš taip myliu tvidą? Todėl, kad tai audinys, kurio gamyba kūrybos prasme prilygsta tapybai arba siuvinėjimui. Jūs jau susipažinote su technologija, principais, siūlais, bet sekančioje pamokoje aš jums parodysiu daugiau! Šioje pamokoje naudosime ne tik siūlus – galime naudoti atlasines, organzos, šilko juosteles, nereaikalingų audinių skiautes, liureksą, nėrinį, rafiją ir ką tik jūsų fantazija […]

Dekoratyvinis tvidas

Length: 45 minutesAuthor: Valerija FicComplexity: Easy

Labai netikėtas rezultatas, įskaitant tai, kad atspalvių šiltumas ir šaltumas kertasi kai žiūrime į rites. Tačiau eksperimento troškimas mane nugalėjo, ir tinkamai pasirinkus siūlų audimo eiliškumą gausime balansą. Šis tvidas idealiai dera su šviesiu džinsu, tad kai tik bus pasiūtas gaminys, būtinai papildysiu nuotraukomis. Nebijokite eksperimentų, ir rezultatas jus gali nustebinti!

Atsakymų į “Tvido audimo video mokymai”: 0